אטרקציות לילדים


"ילדים זה שמחה, ילדים זה ברכה" –  כך אומר השיר ואנחנו בהחלט מסכימים אתו. כשהם גדלים בשנה וחוגגים יום הולדת, גם אנחנו גדלים אתם. בשנים האחרונות הפכו הפקות מסיבות ימי ההולדת ליותר ויותר מורכבות. אנחנו חושבים שאפשר ורצוי לעשות אותן הכי פשוטות להורים ועם מקסימום שמחה וחוויה לילדים. אז איך עושים את זה? התשובה היא פשוטה. חוגגים יום הולדת בפארק אתגרים אדרנלין בשטח שבו מבחר גדול של אטרקציות לילדים. פעילויות אתגר וחוויה מהסוג שילדים אוהבים ואף פעם לא ידעו את זה.

ימי הולדת לילדים

חוגגים עם אטרקציות לילדים

מסיבות יום הולדת לילדים עם חברים או מסיבות ימי הולדת עם כל המשפחה, יכולות לקבל תפנית מעניינת ושונה. כשחושבים על הפתעה ליום הולדת, אין כמו מסיבת יום הולדת שהיא חוויה אתגרית. פיינטבול לדוגמה הוא משחק ענק שילדים יכולים מאוד ליהנות ממנו. הם מקבלים אפודים וקסדות מגן, רובים עם כדורי צבע וכמובן הדרכה. במתחם הפיינטבול שלנו בפארק האתגרים יש להם המון מרחב ומקום להשתולל. למשחק חוקים משלו ומתקיימת תחרות בין הקבוצות. המטרה היא לנצח את את הקבוצה היריבה. המשחק משלב פיתוח מיומנויות, חשיבה אסטרטגית, כושר מנהיגות וכמויות אדירות של כיף והנאה. הילדים נהנים לרוץ ולהתחבא, דואגים לחברי קבוצתם שלא יפסלו ומכוונים מטרה. קרבות פיינטבול היא אחת ממגוון האטרקציות לילדים שאנו מציעים אצלנו במתחם.
כמו כן יש לנו משחקי לייזר טאג שזה על אותו העיקרון כמו הפיינטבול רק שהלייזר טאג זה קרן לייזר

ימי הולדת לילדים מלאי חוויות

אטרקציות לילדים נועדו בכדי שהילדים שלו יהינו וישתוללו. אנו מחפשים עבורם את המקום הבטוח והבטיחותי שיוכלו לחוות חוויות טובות ויחד עם זאת לא יפגעו בעצמם חלילה. פארק האתגרים שלנו הוא מקום המותאם בדיוק לכך. ימי הולדת באווירה אתגרית מוסיף המון לילד או לילדת יום ההולדת. שילוב של פעילות חוויתית עם תוכן מהנה הוא שילוב מנצח. הפקת יום הולדת לילדים מתחיל בתכנון מוקדם. כשרוצים להתמקד בהנאה של הילדים מפעילות לא שגרתית, כדאי לבחון את מה שיש לנו להציע. אנו נשמח לסייע לכם ולבחור את חבילת יום ההולדת המתאימה לכם ביותר מבחינת גילאי הילדים, מספר הילדים וסוג הפעילות שתרצו לקיים.

לפרטים ולהזמנות חייגו אלינו: 1-700-50-56-50