אירועים למבוגרים ולכל המשפחה


הפקת יום הולדת למבוגרים ולבני המשפחה לא דומה להפקת יום הולדת לילדים או לחברים, ודורשת מכם להיערך בהתאם. מהם הדגשים לאירועים מסוג זה, מה אסור לשכוח ואילו פעילויות מתאימות לאירוע למבוגרים ולכל המשפחה??

זה יכול להיות ליום הולדת, ליום נישואין, או סתם כי מתחשק לנו קצת זמן איכות יחד עם המשפחה והחברים – אירוע למבוגרים ולבני משפחה יכול להיות אירוע כיפי ומיוחד בו תבלו עם האנשים הקרובים לכם ביותר. יחד עם זאת, אירוע מסוג זה דורש היערכות ותכנון מוקדמים, ויש לדאוג כי כל האלמנטים של יום ההולדת יתאימו לאופי האירוע, ובכלל זה המוזיקה, האוכל, הפעילויות ועוד.

את האירוע מומלץ להתחיל עם ארוחה טובה ומלאה. כך, כל האורחים יוכלו להגיע ולאכול בזמן שנוח להם, ויובטח כי הם לא יהיו רעבים לאורך האירוע כך שהם יוכלו להתרכז בפעילויות ובכיף הצפוי להם בשלבים המאוחרים יותר.

חשוב לדאוג שברקע האירוע תנוגן מוזיקה שתנעים את זמנם של האורחים, שכן ידוע כי מוזיקה עשויה לשפר את האווירה, ובנוסף היא תאפשר לאורחים לחוש יותר בנוח ולדבר מבלי לחשוש  שכל האורחים ישמעו אותם. בחירת המקום בו יתקיים האירוע גם כן חשובה מאוד, וכדאי לבחור במקום שמתאים לאופי האירוע, לפעילויות שאתם מתכננים וגם לדברים נוספים כמו מזג האוויר- הרי לא תביאו את האורחים שלכם למקום לא ממוזג בשיא הקיץ או למקום שאינו מקורה ביום גשום.

בנוסף, חשוב לדאוג שהאירוע יכיל פעילות כלשהי שתנעים את זמנם של האורחים השונים. הנה מספר הצעות לפעילויות מתאימות לאירוע למבוגרים ובני משפחה.

הצעות לפעילויות באירועים למבוגרים ולכל המשפחה

  1. סדנאות – סדנאות יכולות להוות פעילות כיפית במיוחד במסגרת אירועים לכל המשפחה. סדנאות מאפשרות לנו ללמוד ולהכיר תחום מסוים לעומק תוך שאנו מתנסים באופן מעשי באותו תחום. את הסדנאות לרוב מעביר איש מקצוע מקצועי המנוסה מאוד בתחום. כמובן שרצוי לבחור בתחום המעניין ומסקרן את האורחים. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סדנאות, ובכלל זה סדנאות צחוק, סדנאות בישול שונות (בישול איטלקי, אסייתי וכו', סדנאות אפייה, ועוד), ועוד. אם כל האורחים שלכם מבוגרים תוכלו אפילו לבחור בסדנת סקס מסקרנת.
  1. טיולים מאורגנים – גם אם לא כל האורחים והמוזמנים אוהבים לטייל, טיול מאורגן בנופי ארצנו יכול להיות אופציה מדהימה לאירוע למבוגרים ומשפחות. כיום יש מגוון טיולים מאורגנים המתאימים לאירוע, וניתן אפילו להתאים את הטיול המאורגן שלכם באופן אישי, כך שהוא יתאים לכל האורחים הן מבחינת דרגת הקושי והן מבחינת התוכן שבטיול. כך למשל, אם אתם חוגגים יום הולדת לסבא או לסבתא, תוכלו לתכנן טיול שעובר בנקודות משמעותיות בחייו של סבא/סבתא, שם תוכלו לעלות זיכרונות, להכיר טוב יותר את ההיסטוריה המשפחתית ועוד.
  1. סטנד-אפ ומופעי בידור – אירועי יום הולדת למבוגרים ולכל המשפחה אמורים להיות כיף לכל המשתתפים, כך שמופע בידור או סטנד-אפ קורע מצחוק בהחלט יכולים להפוך את המפגש לאירוע מבדר ומהנה שכולם יזכרו עוד זמן רב. חשוב לזכור כי אם חלק מהאורחים הם ילדים, רצוי שמופע הבידור יתאים גם לגילם או לכל הפחות לא יכלול גסויות.
  1. יום הולדת אקסטרים – אם המבוגר שחוגג עדיין צעיר בנפשו, אפשר לחגוג לו בפעילות אתגרית שתריץ את האדרנלין ותאתגר את סף הריגוש ושלו ושל האורחים במסיבה. כמובן שפעילות מסוג זה לא מתאימה לכל אחד, אך חובבי האקסטרים לא ישכחו יום הולדת כזאת בחיים. ניתן לשלב מגוון רחב של פעילויות אקסטרים כמו קיר טיפוס, פיינט-בול, צניחה חופשית, גלישה, ראפטינג, מצנחי רחיפה, ועוד.