הפעלות לימי הולדת למבוגרים


מחפשים רעיון מקורי ליום הולדת למבוגרים?

ימי הולדת למבוגרים הם סיבה מצוינת למסיבה ואפשר גם לצאת מהשבלונה של בלונים שירים ועוגה. אצלנו תקבלו יום הולדת ייחודית שאתם והאורחים שלכם לא תשכחו שנים רבות.

אם בעבר היו מסכמים חגיגת יום הולדת למבוגרים במקרה הטוב בארוחה משפחתית או סוף שבוע זוגי ובמקרה הפחות טוב בכמה מילות ברכה ובמתנה נדושה, בשנים האחרונות יש מגמה של שינוי וחגיגת ימי הולדת למבוגרים נכנסה ועלתה יותר למודעות.

יום הולדת היא סיבה מצוינת לחגיגה והזדמנות נהדרת למפגש קרובים וידידים, אצלנו בקבוצת אדרנלין בשטח נוציא אתכם מהמסגרת הקבועה והמרובעת ונציע לכם משהו מיוחד ומקורי יותר, לא עוד מסיבות קריוקי או "על האש" בפארק, אלא מסיבת שטח מסעירה ומלאת אדרנלין.

הפעלות לימי הולדת למבוגרים

הפעלות לימי הולדת למבוגרים

מסיבת שטח? למי יש כוח?

אז אם חשבתם שמסיבה בשטח שייכת רק לצעירים, אנחנו מתכוונים להוכיח לכם שטעיתם בגדול. מסיבה בשטח למבוגרים יכולה להיות חוויה מסעירה שתוציא מכל אחד את רוח הנעורים שבו. כולנו צריכים להשתחרר מידי פעם מהיום יום השוחק ואין כמו כמה הפעלות אתגריות בשטח בלווי ארוחה טובה והגונה כדי לעשות זאת. ושכל זה קורה עם המשפחה והחברים הכי טובים זה מתכון בטוח לחוויה בלתי נשכחת.

אז מה אנחנו מציעים?

פתיחה של ימי הולדת למבוגרים היא באמצעות קבלת פנים של הצוות, הגשת כיבוד קל הכולל מגוון מאפים, שתייה חמה מגוונת וכמובן שתייה קרה, לאחר מכן על פי בחירה שלכם ובהתאם למיקום אותו בחרתם תוכלו לשלב מגוון הפעלות לימי הולדת ופעילויות אקסטרים: קירות טיפוס, קארטינג, פדלים, מסלולים אתגריים, מתחמי פיינטבול, הישרדות ועוד, אתם תבחרו בפעילויות המתאימות לכם ותשלבו אותם יחד עם ארוחה טובה של פוייקה או "על האש" בשטח.

אז אם אתם חולמים על יום הולדת יוצאת דופן, גם אם אתם כבר לא ילדים אצלנו תוכלו להגשים את החלום הזה עם מגוון פעילויות אקסטרים מאתגרות ומהנות בכל הרמות.

צרו קשר עכשיו להזמנת יום הולדת למבוגרים מעוצבת על פי החלום שלכם.