חגיגה אקטיבית לאירועים וימי הולדת


אילו סגנונות מסיבות ימי הולדת יש בטבע?

חגיגת יום ההולדת היא אחת החגיגות הכי מהנות בה כולם מגיעים כדי לעשות חיים עם האנשים שחשובים להם וחוגג יום ההולדת תמיד נמצא במרכז העניינים. מעבר למפגש החברתי שיכול להיות מרגש מאוד ומעבר לכיבוד והשתייה שמחכים לכל המוזמנים חגיגת יום ההולדת יכולה להיות שונה ביותר אם היא מתרחשת בטבע. לפעמים לצאת ממקום סגור יכול לעשות טוב לכולם ובעיקר במפגשים חברתיים נין לראות את ההבדל העצום שבחגיגה כזו. חגיגה בטבע יכולה לאפשר בעיקר לילדים קטנים לרוץ ולהשתולל זה עם זה כמו שהם תמיד רצו כמו בצור בטיחותי ומפוקחת.

מהי חגיגה אקטיבית?

  • חגיגה אקטיבית היא מסוג האירועים שנותנים למוזמנים את האפשרות להשתלב ולהיות פעילים באירוע עצמו. שלא כמו חתונה או חינה, שם המוזמנים פשוט מגיעים וצריכים לרקוד ולאכול, יום הולדת אקטיבית או אירוע אקטיבי הם אירועים שמשתפים את המוזמנים ויוצרים איתם פעילויות כלשהן. גם למשל חגיגה אקטיבית לימי הולדת יכולה להיות עם מתנפחים או עם משימות קבוצתיות, הפעלות שונות מטעם ליצנים או מנחים וכל דבר שעולה על הדעת.
  • אנשים רבים בטוחים שהזמנות לאירועים אקטיביים יכולים להיות מטרד ולא תמיד אנחנו רוצים להגיע לאירוע כדי להשתתף בו. מספיק לנו לאכול אוכל טעים, לשתות בירה או שתיים ולחזור הביתה בראש טוב עם חיוך על הפנים. אירועים אקטיביים יכולים להיות מעניינים מאוד אם משתפים פעולה ומגיעים בראש פתוח.
  • רוב ההזמנות לאירועים אקטיביים הן הזמנות לימי הולדת של ילדים ונערים ולא אירועים רציניים יותר. עם זאת, גם ימי הולדת בגילאים מבוגרים יותר ואפילו ימי כיף מהעבודה יכולים להיות אירועים אקטיביים מעניינים למדי שהפעילויות שלהן מתאימות לקהל הגיל שהוזמן.
  • חגיגה אקטיבית לאירועים

אילו פעילויות אקטיביות יש בימי הולדת?

בימי הולדת  הפעילויות האקטיביות יצירתיות מאוד וניתן לראות כל שנה איך ההפעלות לימי הולדת הולכות ונהיות מגוונות יותר ויותר. בין הפעילויות הבולטות ביותר ניתן לראות מתנפחים ומשחקי תחרויות שכוללים עבודה קבוצתית, סדנאות ציור וניפוח בלונים בצורות. גם משחקי חברה ומשחקי כדור נפוצים מאוד בימי הולדת כך שכל הילדים תמיד משתתפים. פעילויות לגילאים גדולים יותר יכולות להיות חידונים או תחרויות קליעה למטרה, סדנאות יצירה שונות כמו למשל סדנאות שוקולד או סדנאות בישול והרשימה עוד ארוכה.

אילו אירועים אקטיביים ניתן לחגוג בחוץ מלבד יום הולדת?

אירועים אקטיביים הם לאו דווקא ימי הולדת. הזמנות לאירועים כאלו יכולות להתקבל גם על ידי העבודה בה אתם עובדים, הזמנות למסיבת אירוסין או מסיבת רווקים. אלו הם אירועים מעניינים ומהנים בהם אתם יכולים לראות חברים קרובים או חברים רחוקי שלא ראיתם זמן רב, עמיתים לעבודה או בני משפחה שמעולם לא עשיתם איתם שום פעילות. אירועים אלו יכולים להיות בצהריים או בערב, בחופשים או על חשבון ימי עבודה, והם מגבשים הרבה יותר מאשר עוד אירוע שיש בו אוכל ומוזיקה.

 למגוון הפעלות לימי הולדת