יום הולדת אתגרית לילדים


איזה כיף הגיע הרגע בשנה לחגוג יום הולדת לילד\ה, חשבתם כבר מה תעשו השנה? יש לנו המלצה בשבילכם, מה דעתכם על יום הולדת אתגרית לילדים? יום הולדת לא שגרתית, מעניינת, מלאה באדרנלין, כיף ואושר, בדיוק מה שילדים אוהבים.

אז איפה אפשר לחגוג יום הולדת אתגרית לילדים? בפארק אתגרים כמובן!

ואם לא שמעתם על פארק אתגרים אדרנלין בשטח בחולון אז כדאי שתכירו. פארק אתגרים אדרנלין בשטח ממוקם ממש בלב מרכז הארץ, צומת חולון והוא משתרע על שטח עצום המונה מספר מתחמים אתגריים שלא מביישים את המשחקים האתגריים בפארקים הגדולים באירופה: מתחם משחקי פיינטבול, משחקי לייזר טאג, קיר טיפוס, פארק חבלים ועוד.

בפארק אתגרים אדרנלין בשטח ילדים חוגגים ימי הולדת אתגריים מיוחדים במינם, במקום להפיק עוד אירוע בבית עם פעילות ביתית בנאלית, הילדים יוצאים מהבית ומגיעים אל מתחם אתגרי בו הם יכולים לפרוק אנרגיות, לשחק במגוון רחב של משחקים אתגריים ופשוט ליהנות בדיוק כמו שילדים רוצים וצריכים!

יום הולדת לייזר טאג

וכמובן שכמו בכל יום הולדת חייב לעצור את הפעילויות כדי ליהנות מאוכל ועוגת יום הולדת, בפארק שרועים מספר רחב של שולחנות ארוכים בהם ניתן להשתמש כדי לארגן שולחן יום הולדת מושלם לילדים. כי בדיוק ככה חוגגים יום הולדת לילדים. בנוסף לכך, ניתן לסגור דרך המקום קייטרינג טעים ומושחת במיוחד לחגיגת ימי הולדת לילדים שלכם.

אם מאסתם בחגיגות שגרתיות ואתם מחפשים מקום בו הילדים יוכלו לפרוק אנרגיות, להשתולל וליהנות יחד עם כל חבריהם ואפילו קרובי משפחה, חגיגת יום הולדת אתגרית בפארק אתגרים יכולה להוות כאופציה מושלמת עבורכם.

רוצים לחגוג יום הולדת אתגרית לילדים? פנו אל פארק אתגרים אדרנלין בשטח חייגו עכשיו 1700-50-56-50