יום הולדת בפארק אתגרים


אתם מחפשים רעיון מקורי למסיבת יום ההולדת שלכם, או של הילד שלכם. כבר כל החברים השתמשו בכל הרעיונות שאתם מכירים. לכן, אנו רוצים להציע לכם רעיון חדש ומקורי: מסיבת יום הולדת מאתגרת בפארק אתגרים. הפארק שלנו מכיל מגוון הפעלות לימי הולדת סוגי אתגרים, המתאימים לכל סוגי הגילאים. תוכלו בכל גיל להגיע עם המשפחה והחברים, ולחגוג אצלנו את יום ההולדת.

יום הולדת עם מסלול אתגרים למבוגרים:

יום הולדת בפארק אתגרים

דרך מיוחדת בה אתם כמבוגרים תוכלו לחגוג את יום ההולדת שלכם בצורה בלתי נשכחת, היא באמצעות מסלול אתגרים בפארק אתגרים. אנו נפיק לכם חגיגת יום הולדת מושלמת. בכניסה לפארק, יחכה לכם כיבוד עשיר, ושתייה חמה וקרה. לאחר מכן, צוות המדריכים שלנו, ילווה אתכם וידריך אתכם לאורך מסלולי האתגרים בפארק. תוכלו להתנסות בחוויות הישרדות, לטפס על קירות, לשחק בקארטינג, ולעבור מסלולי אתגר שונים. בסיום מסלולי האתגרים, תוכלו לחגוג את יום ההולדת בארוחת על האש איכותית.

יום הולדת אתגרי לילדים:

אתם רוצים שלילד שלכם תהיה חוויית יום הולדת בלתי נשכחת. תוכלו לחגוג לילד שלכם יום הולדת בפארק אתגרים. בפארק, הילדים יוכלו לרכוב על רכבי פדלים שונים, לטפס על קירות טיפוס מקצועיים, להתנסות ליום אחד בחוויית הישרדות, ולערוך משחקי קרב כמו: פיינטבול, ולהתנסות ברובי הלייזר טאג' המשוכללים שיש לנו. הצוות המיומן שלנו יפנק את ילד יום ההולדת, וישלב במהלך יום ההולדת משחקי תחרות מיוחדים. כמובן, אנו נפנק את הילדים בממתקים ובכיבוד עשיר וטעים שילדים אוהבים.

ניידת יום ההולדת של פארק אתגרים:

אתם גרים במקום רחוק מפארק האתגרים, וקשה לכם להגיע אלינו בשביל לחגוג את יום ההולדת? אנו בפארק האתגרים מבינים את הקושי להגיע אלינו, ונותנים את האפשרות להזמין ניידת פעילות מטעמנו כדי לחגוג את יום ההולדת שלכם. הצוות בניידת יגיע מצוייד ברובי צבע, ברובי לייזר, בקירות טיפוס, ובציוד המיוחד שתזמינו. אנו נעביר לכם פעילות יום הולדת חווייתית בכל מקום בארץ שתזמינו אותנו, באותה מקצועיות כמו שאנו מעבירים את פעילות ימי ההולדת בפארק האתגרים שלנו. גם כאשר תבחרו להזמין ניידת פעילות שלנו, תקבלו חוויית יום הולדת בלתי נשכחת.