יום הולדת מיוחד


מחפשים רעיון ליום הולדת יוצא דופן?

יום הולדת הוא יום מיוחד לכל אחד. לא משנה אם אתה ילד בן 6 מתבגר בן 16 או גמלאי בן 66. איך אפשר לחגוג אותו באופן מיוחד?

מיציתם את הקונספט הקבוע של יום הולדת, במקרה של ילדים זה שירים ובלונים ובמקרה של מבוגרים זה ארוחה במסעדה או סוף שבוע במלון . נמאס כבר מהרעיונות הנדושים ואתם מחפשים משהו חדש מפתיע ויוצא דופן. הגעתם למקום הנכון, אצלנו בקבוצת אדרנלין בשטח יחגגו לכם יום הולדת ייחודית אתגרית ומהנה בצורה יוצאת דופן ובלתי נשכחת
תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של ימי הולדת והפעלות לימי הולדת באדרנלין בשטח
לייזר טאג , קיר טיפוס , משחקי חברה , משחקי הישרדות , פיינטבול , ועוד ועוד

מסיבת יום הולדת מיוחדת עם מגוון פעילויות אקסטרים חווייתיות ומאתגרות בכל הרמות.

יום הולדת מיוחד

הפקה של יום הולדת היא לא משימה פשוטה כלל ואם החלטתם ללכת על מסיבת יום הולדת מושקעת במיוחד זו עלולה להיות משימה בלתי אפשרית למי שאינו מומחה בכך. אתם צריכים להתאים את הפעילויות לכל המשתתפים באופן שכל אחד ייהנה, צריכים לדאוג לכיבוד ולאוכל ולפעמים אחרי כל התכנון נשארים הרבה דברים ששכחתם או לא הספקתם לדאוג להם ואז האכזבה גדולה . בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. הפקת ימי הולדת זו המומחיות שלנו, והייחודית שלנו היא בהפקת חגיגות ימי הולדת בשטח. אצלנו מתאימים את מסיבת יום ההולדת למשתתפים באמצעות חבילות  לימי הולדת ומסלולים לכל הגילאים ולכל הרמות אשר מנוהלות ביד רמה על ידי צוות מפעילים ומדריכים מנוסים.

בהתאם לתקציב שלכם תוכלו לשלב פעילויות אקסטרים שונות בתוך מסיבת יום ההולדת: משחקים אסטרטגיים, קירות טיפוס, פדלים, קרבות לייזר טאג ופיינטבול, קארטינג, פעילויות בסגנון הישרדות, מתקנים מתנפחים ועוד.

את הפעילויות תבחרו בקפידה בהתאם לגילאי המשתתפים, לעניין ולתקציב ותשלבו אותם עם ארוחה מפנקת בשטח עם קייטרינג מיוחד, פויקה על האש ועוד. במקרה של מסיבת יום הולדת לילדים תוכלו לבחור בכיבוד קל וממתקים.

אם אתם מחפשים להפיק מסיבת יום הולדת מיוחדת לילד שלכם /לאבא או לדודה, אצלנו בקבוצת אדרנלין בשטח תהיו בטוחים כי תקבלו מסיבת יום הולדת חווייתית ומאתגרת שתשאיר לכם טעם של עוד.