יום הולדת 7


הופ הופ טרללה יום הולדת 7 הנה בא! ואיך אתם מתכננים לחגוג? כבר חשבתם על תכנית מתאימה ליום ההולדת החשוב הזה? אם לא, אז כדאי שתתחילו לחשוב… כי גיל 7 הוא כבר גיל שהילדים זוכרים ולא כדאי לזלזל בכך.. יש כל-כך הרבה דברים שאפשר לתכנן לחגיגות יום הולדת 7 , אבל הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את אופי הפעילות לאופי הילד החוגג ולאופי שאר המשתתפים באירוע. עולם ימי ההולדת מציע כל-כך הרבה חידושים וטרנדים חולפים שמשתנים חדשות לבקרים אולם יש לקחת בחשבון שלא כולם מתאימים לכל אחד. יום הולדת 7 הוא יום הולדת בהחלט חשוב ואנו ממליצים שלא להקל ראש בתכנון שלו.

ימי הולדת אתגריים

בשנים האחרונות הפכו ימי הולדת לתחרות של ממש בין ההורים של הילד החוגג. העולם הזה הפך לכל-כך תחרותי עד שלעתים שוכחים ההורים את הסיבה שלשמה הם הרימו הפקה שלמה. אז כדי שמסיבת יום הולדת 7 תהיה באמת יום הולדת מיוחד במינו ובלתי נשכח, השאירו את ה"שופוני" בצד ותכננו פעילות שתגרום להנאה לילד שלכם. פעילויות אתגריות יכולות להיות רעיון מצוין משום שהן כוללות הרבה פאן ועיסוק מהנה ואיכותי לכל המשתתפים.

מה לעשות בחגיגת יום הולדת 7 ?

כפי שכבר הבנתם, הפקת יום הולדת אינה דבר פשוט והיא בהחלט דורשת מחשבה רבה ועמוקה. האפשרויות העומדות בפניכם הן רבות ומגוונות, כך שכנראה שכל אחד יכול למצוא פעילות שמתאימה עבורו.  כדי לבחור את הפעילות המתאימה ביותר תצטרכו תחילה לאפיין את המשתתפים באירוע. מה הם אוהבים? מה גורם להם להנאה? וכמובן שלא לשכוח את בעל השמחה בעצמו ואת העדפותיו. לאחר המיפוי הזה תוכלו למצוא את הפעילות המתאימה ביותר.

אוכל לימי הולדת

כשמתכננים יום הולדת 7 או באופן כללי כשמארגנים ימי הולדת לילדים צריך לחשוב גם על הכיבוד שתגישו בחגיגות. זכרו כי על האוכל ללוות את האירוע ולא לתפוס תפקיד מרכזי. על האוכל להיות מתאים לטעמם של הילדים וכמובן לפעילות עצמה. מומלץ לבחור באוכל שישלב בצורה הרמונית ביום ההולדת שתארגנו , שיהיה טעים וכייפי.