ימי הולדת למבוגרים


ימי הולדת למבוגרים – הפקה מלאה באדרנלין

יום הולדת למבוגרים

ימי הולדת למבוגרים – מה השאלה? מעוניינים להפיק יום הולדת למבוגרים שיהיה שונה ומיוחד? מעוניינים להתנסות בחוויה אתגרית ותוססת מלאה באדרנלין? כל המידע על יום הולדת למבוגרים באוירה אתגרית כאן בפורטל יום ההולדת הגדול בישראל. ניתן לשלב במסיבת יום הולדת למבוגרים משחקי פיינטבול, משחקי לייזר טאג ועוד שלל פעילויות בעלות אופי אתדגרי ולתת למבוגרים להרגיש ליום אחד שהם שוב ילדים.

תכנון והפקה של יום הולדת למבוגרים על ידי צוות מדריכים מקצועי אשר מלווה את המשתתפים במשך כל יום הפעילות ומאפשר לכם ליהנות מיום הולדת אתגרי מלא באדרנלין ואנרגיות.

יום הולדת אתגרי למבוגרים

חולמים על יום הולדת אתגרי יוצא דופן ומיוחד? בפארק אתגרים אקסטרים לנד שבחולון, הרצליה או באמצעות ניידת פיינטבול שמגיעה לכל מקום בארץ תמצאו מתחמי פיינטבול, קירות טיפוס, קארטינג, פדלים, מסלולים אתגריים, הישרדות ועוד. תוכלו לבחור בפעילויות המתאימות לכם ולשלב אותן ביום ההולדת יחד עם ארוחה טובה של פויקה או על האש בשטח. ימי הולדת למבוגרים נפתחים עם קבלת פנים של הצוות, הגשת כיבוד קל שאר כולל מגוון של מאפים ושתייה חמה – קפה שחור, נס קפה ותה במבחר וכמובן שתייה קרה.

יום הולדת פיינטבול למבוגרים

יום הולדת פיינטבול למבוגרים מתבסס על משחק פיינטבול אתגרי. משחק פיינטבול הוא משחק לחימה ברובי צבע בו המשתתפים מקבלים ציוד לחימה, כדוריות צבע ורובים מיוחדים ולוקחים חלק במשחק מלחה אסטרטגי ומלא אדרנלין. שטח הלחימה של יום הולדת פיינטבול למבוגרים בנוי כזירת קרב אשר מרושתת בעמדות מסתור כגון רכבים, מבנים ועוד. יום הולדת פיינטבול למבוגרים בנוי ממספר מערכות קרב, כאשר בכל מערכה ישנה משימה שונה לביצוע והמטרה היא להישאר ב"חיים" ולהמשיך להילחם עד הסוף.

יום הולדת לייזר טאג למבוגרים

יום הולדת לייזר טאג למבוגרים מתבסס על משחק מלחמה עם רובי לייזר טאג. לרשותכם עומדים נשקי לייזר טאג חדישים ומשוכללים בעלי טווח פגיעה של עד כחמש מאוד מטרים. יום הולדת לייזר טאג למבוגרים בנוי ממשימות וקרבות שונים ובכדי להצליח במשימה ולנצח המשתתפים נדרשים לבצע תכנון אסטרטגי מעמיק ולחשוב היטב על חלוקת התפקידים, אסטרטגיית לחימה, עבודת צוות, דבקות במטרה, שיתוף פעולה ועוד. עם יום הולדת לייזר טאג למבוגרים תהנו מפעילות מיוחדת ומלאה באדרנלין.

לקבלת פרטים נוספים על ימי הולדת למבוגרים ועל הפקת יום הולדת אתגרי התקשרו עכשיו
1700-50-56-50