דואגים ליום הולדת מקורי וייחודי ימי הולדת מקוריים


יום הולדת בלתי נשכח

יום ההולדת מתקרב ואתם מתחילים לחשוב מה אפשר לעשות הפעם. מה עוד לא עשינו? האמת שכבר אין לכם רעיונות ואתם מוצאים את עצמכם ממחזרים את יום ההולדת של לפני שנתיים, בתקווה שהשנה הקודמת כבר השכיחה אותה. נשמע מוכר? יש מה לעשות!
תרשו לנו להציג בפניכם יום הולדת מסוג אחר, ייחודי, כזה שאף פעם לא ראיתם ושישאיר אתכם ואת כולם עם טעם של עוד- יום הולדת אתגרי.

מהו יום הולדת אתגרי?

יום הולדת אתגרי הוא יום הולדת חוויתי ומרגש, יום הולדת מלא באדרנלין וכיף שלא תוכלו לשכוח. אז מה זה בעצם אומר? יום הולדת אתגרי כולל שלל הפעלות נמרצות כמו משחקים אסטרטגיים, פיינטבול, קרבות לייזר טאג, קיר טיפוס, מתנפחים, מסלולים אתגריים ועוד.
לשם כך קיימות חברות מנוסות ומקצועיות המתמחות בהפקת ימי הולדת מסוג זה שישמעו ויעזרו לכם להחליט איזה מבנה ואילו הפעלות לימי הולדת יתאימו לכם ביותר. כמו כן, תוכלו לשלב את ההפעלות עם ארוחות בשטח, פוייקה ועוד על מנת לתת מענה כולל שיענה על כל צרכי הקבוצה. את ההפעלות תוכלו לבחור לקיים בשטח ייעודי או לקיים בטבע במקום שתבחרו, ואפילו להזמין לבית הפרטי שלכם עם ניידת פיינטבול שתגיע אליכם עד הדלת.

כולם יוצאים מרוצים

יום ההולדת האתגרי מתאים לקבוצות קטנות של 20 איש או לחילופין עבור קבוצות מרובות משתתפים. כמובן שהפעילות תותאם לכל קבוצה על פי כמות המשתתפים, האופי הרצוי והגיל כך שכולם ייצאו מרוצים ונרגשים. ביום הולדת  מגוון שכזה, תוכלו להגיע אל כולם כך שכל אחד ירגיש שייך ויקבל מענה הולם, בדרך ליום שכולו כיף ואדרנלין.

יום הולדת למגוון גילאים

היום האתגרי מיועד למגוון גילאים ומותאם אישית בין לילדים ובין למבוגרים.
תוכלו להעניק את היום המיוחד כמתנה ליום הולדת 8, כמתנה לבר מצווה, לעמית בעבודה וכיוצא בזה כיד הדמיון שלכם. תוכלו להתאים לילדים יום פייטנבול בלתי נשכח שכולל כדורי צבע, ציוד מלא והדרכה. מבוגרים יוכלו ליהנות למשל מיום מלא בפעילויות בסגנון הישרדות וארוחות שטח מפנקות. בקיצור, לא משנה בני כמה אתם אל מול יום שכזה לא תוכלו להישאר אדישים.

אז אם אתם מחפשים להפוך את יום ההולדת לאירוע מעניין, מקורי ומפתיע, יום ההולדת האתגרי הוא בדיוק בשבילכם. בשונה מהשנים הקודמות את יום ההולדת הזה כולם יזכרו ותוכלו לשמח את יקיר לבכם בדרך חדשנית ומלאה במרץ ואדרנלין. תהנו.