משחקים להפעלות ימי הולדת


איך אפשר להעביר מסיבת יום הולדת ללא משחקים? אי אפשר. יש לנו המלצה בשבילכם כיצד מומלץ לשלב משחקי רצפה לילדים במסיבת יום ההולדת.

זה לא קל לחשוב על פעילויות נחמדות ליום הולדת של הילדים. הרבה מהמשחקים מצריכים דקות ארוכות של הסברים על החוקים מכיוון שלא כל הילדים מכירים את המשחקים. לכן בדרך כלל בוחרים לשחק באותם משחקים פשוטים ומוכרים כמו משחק הכיסאות או השחלת נר לבקבוק ועוד שלל משחקים. אבל משהו במשחקים האלו גורם לאירוע היום הולדת ליראות קצת מוזנח. לכן צריך לחשוב על פיתרון שישדר יותר מקוריות ויצירתיות יחד עם כיף והנאה במיוחד כאשר מדובר ביום הולדת של ילדים קטנים שיזכרו את יום ההולדת הזה למשך שנים רבות.

על מנת שילדים יוכלו לבלות זמן רב בהנאה מומלץ לשלב הפעלות לימי הולדת ומשחקים למיניהם במסיבת יום ההולדת. משחקים אלו יכולים להיות פשוטים כמו כדורגל, דומינו ענקי או משחקים דומים שאפשר בקלות להפוך אותם ל'נושא המסיבה' או לקנות רצפה ענקיים שיכולים להוות הבמה למשחקים ומקנים אווירה מיוחדת במינה. משחקים אלו יכולים להיות שונים ומיוחדים וכולם מעוצבים על גבי משטח ענקי שמאפשר להם לשחק סולמות ונחשים, דמקה, קלאס, טוויסטר / פלונטר ועוד שלל משחקים מגניבים ונהדרים לילדים.

משחקים להפעלות ימי הולדת

משחקים כאלו מגיעים בגדלים של כמה מטרים, בדרך כלל בין 1-3 מטרים והם עשויים מחומרים קשיחים שניתן להניח בכל מקום, בין אם מדובר ברצפה ישרה ובין אם על דשא / קרקע אחרת. במקרים רבים בוחרים גני ילדים למשל להניח משחקי רצפה בחצר, אך במקרים אחרים הם פשטו מגלגלים אותם ומחזירים אותם למקום שלהם ומוציאים אותם רק כשהם נצרכים להם.

על פי מחקרים רבים, משחקים רבים מהווים חלק בלתי נפרד מהחינוך והתפתחות הילדים ומשחקים שונים מלמדים ילדים לקחים חשובים – כמו משחק הוגן, הפסד בכבוד, המתנה וסבלנות לתור שלך, ואף משחקים עם נושאים מסוימים יכולים ללמוד ילדים צורות, אותיות, שמות של צבעים ועוד. שילוב של משחקים כאלו בימי הולדת לא רק מספקים הנאה מרובה אלא גם מחנכים את הילדים. משחקים שמוצעים למכירה בדרך כלל עוצבו והוכנו במיוחד על ידי אנשים המתמחים בחינוך ויש לכך השפעה רבה על בחירת המשחקים שאתם מזמינים.

המשחקים האלו מתאימים לא רק להורים שרוצים לערוך יום הולדת לילדים שלהם אלא גם למפעילים שמחפשים לקנות ציוד שיבדר את הילדים לעוד כמה דקות של הנאה בנוסף להפעלה הראשית שהמפעילים עורכים. בנוסף, משחקי רצפה מתאימים במיוחד למוסדות ציבור כמו בתי ספר וגני ילדים וניתן לתת לילדים לשחק לא רק בימי הולדת אלא סתם בהפסקות או בפעילויות שונות של המוסד החינוכי. במקרים אלו המשחקים מסובסדים על ידי משרד החינוך דרך מחלקת החינוך של העיריות ויש צורך לברר זאת מראש.