קייטרינג בשרי ליום הולדת – כיצד בוחרים את הגריל-מן הנכון


רוצים לארגן יום הולדת ויחד עם זאת גם לא עבוד קשה? מעוניינים להפתיע את האורחים עם אוכל מצוין, בטעם ביתי אותנטי או בטעם גורמה? מכיוון שהישראלים חובבי בשר הם, יהיה זה רעיון מוצלח ביותר להזמין קייטרינג בשרי ליום הולדת. קייטרינג מסוג זה יכול להתאים גם לימי הולדת מיוחדים, ימי הולדת עגולים, גם אם באירוע צפויים להשתתף מספר גדול למדי של חברים ומוזמנים.

הקייטרינג הנכון, במחיר הנכון

כיצד בוחרים את חברת הקייטרינג הבשרי ליום הולדת שאתם מתכננים? זה נכון ללא ספק לא רק מכיוון שרבים כל כך אוהבים מאכלי בשר. זה נכון גם מכיוון שלא משנה מהו התקציב שאתם רוצים להשקיע ביום ההולדת, תוכלו להצליח עם תפריט בשרי.

ניתן להזמין תפריט בשרי קל לארוחות בוקר או תפריט עשיר בן כמה מנות לארוחות צהרים או ערב. את סוגי הבשר ניתן לבחור על פי רמת האיכות המבוקשת ועל לפי התקציב שלכם. אם סטייק אנטרקוט, למשל, נראה לכם מוגזם, תוכלו בהחלט לקיים יופי של אירוע כאשר יוגשו בו המבורגרים עסיסיים, שיפודים טובים, תבשילי קציצות או קבבים ריחניים.

אפשרות בשילוב הגשה

ישנן חברות קייטרינג אשר מציעות תפריט כשר ויש כאלה שמציעות מנות כשרות למהדרין. יש בנמצא גם ספקים המציעים בשרים שאינם בהכרח כשרים וכמובן – איש הישר בעיניו יעשה, כל אחד לפי אמונתו והעדפותיו.

גם בעניין ההגשה, יש גישות שונות. ישנה אפשרות להזמין בקייטרינג מאכלים ומטעמי בשר ארוזים במגשים או בקופסאות, כאשר בעלי האירוע ידאגו לסידור ולהגישה. עם זאת, באירוע יותר מושקע ניתן אף לזמין קייטרינג שכולל גם הגשה לשולחן או סידור של עמדות "בופה". כדאי לתת את הדעת גם על השאלה האם ישנם ילדים בין המוזמנים. במידה וכן, ניתן להזמין מנות מיוחדות שילדים אוהבים, כגון שניצלים, קציצות, נקניקיות וכדומה.

לא על הבשר לבדו

לא על הבשר לבדו ניתן להפתיע את האורחים. לכן, כדאי לתת את הדעת גם לתוספות השונות שמציעה חברת הקייטרינג. מה אתם אוהבים לצד הבשר שלכם – תפוחי אדמה בתנור או תבשילי חצילים? אורז לבן, מג'דרה או אולי פסטה במגוון צבעים ורטבים? אפשר בהחלט לשלב בין סוגים שונים של בשר וסוגים שונים של תוספות, כדי שכל אחד מהמוזמנים יוכל ליהנות על פי טעמו. אם אתם חובבי בר בי קיו, תוכלו בהחלט להעשיר את האירוע באמצעות מבחר סלטים טריים, שיעשו לכם נעים בלב.