רעיונות ליום הולדת 9 בלתי נשכחת


הגעתם לרגל המיוחל שהילד שלכם חוגג יום הולדת 9 ? מזל טוב! זהו בהחלט רגע מרגש וגיל 9 הוא בהחלט גיל חשוב ומשמעותי. אין לכם אפשרות להזמין את כל המשפחה והחברים אליכם הביתה? מאסתם בימי הולדת שגרתיים בפארק או בגינה הציבורית? אין שום בעיה! נשמח לעזור לכם לתכנן ולארגן יום הולדת 9 מושלמת ובאמת מיוחדת, בדיוק כמו שמגיע לילד שלכם. למה אנחנו מתכוונים? הנה כל הפרטים:

יום הולדת 9 לייזר טאג

משחק הלייזר טאג הוא משחק ירי ברובי לייזר טאג ייחודיים. המשחק הוא משחק לחימה עם רובים שמתבססים על קרני אינפרא אדום ובחיישנים מיוחדים שמונחים על משתתפי המשחק. המשחק מתאים גם למשפחות, גם לחבורה של בני נוער , גם למבוגרים וגם לילדים. הוא מתאים במיוחד לימי הולדת משום שהוא גורם להנאה, התרגשות ונשמר כחוויה בלתי נשכחת. תוכלו לבוא עם כל המשפחה, או לחילופין על כל הכיתה, ולהיות בטוחים שכולם הולכים ליהנות בצורה יוצאת דופן. ככל שהקבוצה שאיתה תגיעו תהיה גדולה יותר, כך המחיר שתקבלו יהיה משתלם יותר . לפניכם מחירון ימי הולדת וכמובן שנשמח לעמוד לשירותכם בכל בקשה.

יום הולדת 9        יום הולדת 9

יום הולדת פיינטבול

אפשרות נוספת שנשמח לעניין אתכם בה היא יום הולדת 9 שכל כולה משחק פיינטבול מסעיר ומרגש. במהלך משחק הפיינטבול יורים המשתתפים אחד על השני כדורי צבע מתוך רובים מיוחדים. המשחק מתנהל בזירה מורכבת ומקצועית במיוחד, מה שגורם לרמות האדרנלין וההתרגשות לעלות לפסגות חדשות. יום הולדת פיינטבול מתאימה למבוגרים, נוער וילדים בגילאים שונים והוא בהחלט זה שיהפוך את מסיבת יום ההולדת שלכם לחוויה עוצמתית במיוחד.

יום הולדת משפחתית

אם החלטתם הפעם לארגן יום הולדת למשפחה בלבד, תדעו שאין כמו יום הולדת אתגרי לטובת העניין. הפעילויות שלנו מתאימות לכל המשפחה וידועות בתור כאלה שמלכדות ומגבשות את כל בני המשפחה. מדובר בפעילויות אקסטרים מיוחדות שיאפשרו לכם ליהנות מחוויה משפחתית מיוחדת ויוצאת דופן, בדיוק מסוג החוויות שנשמרות בזיכרון המשפחתי למשך זמן רב. צרו אתנו קשר עוד היום כדי שביחד נחשוב על הפעילות המתאימה לכם ביותר.